Головне

  • Ідея безкоштовного володіння нерухомістю не дає створити стабільний і безпечний приватний орендний сектор та підвищити податок на нерухомість або витрати на утримання.
  • Ігнорування питання власності на землю при створенні політик позбавляє державний сектор правових інструментів або просторових і фінансових ресурсів для створення доступного та стлого житла та віддає всю земельну ренту девелоперам
  • Зміна правил гри на національному рівні шляхом створення та управління житлово-будівельними кооперативами, асоціаціями та муніципальними житловими компаніями не лише допоможе вирішити місцеві житлові кризи. Поява нових акторів сприятиме розмаїттю голосів у цій сфері, зменшить тиск з боку девелоперського лобі і розширить спектр доступних моделей фінансування та управління житлом.

(англ) Urban Coalition for Ukraine https://dom-publishers.com/products/urban-coalition-for-ukraine

Матеріали/
Materials/
This is some text inside of a div block.
Стаття
Все

Переосмислюючи домінантні наративи про житло в Україні

У книжці "Урбаністична коаліція для України, стратегії та пропозиції" команда «Нової житлової політики» розмірковує про поточну житлову ситуацію в Україні, критично аналізуючи домінуючі наративи та виклики, а також відстоюючи нові принципи будівництва, використання та підтримки доступного житла.
Customer
Замовник
Team
Команда
Олександр Анісімов
Галина Сухомудь
Partners
Партнери
Ro3kvit
Дата
Date
липень 2023